VHS na DVD

Speciální akce:

Speciální povánoční akce na digitalizaci VHS platná do 15.2.2015:

Veškerá digitalizace VHS kazet (do 3h záznamu) za cenu 260,- Kč.

Objednávejte zde.

 

 

Různé druhy přepisů z VHS na DVD

 

Varianta A
Jedná se pouze o přepis z VHS na DVD, kde nebude provedena žádná úprava obrazu a žádný střih. Dostanete přesnou kopii Vaší VHS na DVD. Bez barevného obalu na krabičku DVD.

Tip: Varianta A je vhodná pro digitalizaci velkého množství VHS.

Cena: 190,- Kč/hod

 

Varianta B
Jedná se o přepis z VHS na DVD, kde bude provedena úprava obrazu odstřihnutím nepatřičného „mžení“ obrazu např. mezi jednotlivými pořady. Dostanete DVD se standardním Menu, kde budou jednotlivé kapitoly. Bez barevného obalu na krabičku DVD.

Cena: 250,- Kč/hod

 

Varianta C
Jedná se o přepis z VHS na DVD, kde bude provedena úprava obrazu odstřihnutím nepatřičného „mžení“ obrazu. DVD obsahuje graficky (tématicky) upravené Menu, které vystihuje Vaše nahrávka na VHS. Video je rozděleno do kapitol. S barevným obalem na krabičce od DVD.

Tip: Varianta C je vhodná jako dárek.

Cena: 290,- Kč/hod

 

Varianta D
Jedná se o přepis z VHS na DVD, kde bude provedena úprava obrazu odstřihnutím nepatřičného „mžení“ obrazu např. mezi jednotlivými pořady. DVD obsahuje Menu, které si sami navrhnete a my vytvoříme (např. jednotlivé kapitoly jsou zanimovány v Menu). Na pozadí Menu hraje Vaše doručená hudba. Video je rozděleno do kapitol. Obraz můžeme barevně zkorigovat (zesvětlit, ztmavit…). Navrhneme Vám originální obal na krabičku DVD.

Tip: Varianta D je vhodná jako tematický dárek (např. VHS svatby), pro navození pocitu promítané atmosféry.

Cena: 360,- Kč/hod

 

KOMPLETNÍ CENÍK

 

Ukázka digitalizace:

Ukázka digitalizace s korekcí barev:

Výroba DVD menu:

01_albatrosy 16_italie1 02_trat_120 03_rok_94 04_putovani_pod_troleji 05_putovani_pod_troleji2 06_150_let_na_sk1 07_150_let_na_sk2 08_motorove_vozy1 09_motorove_vozy2 10_motorove_vozy3 11_oropesa1 12_oropesa2